obchodní pasáž v kopřivnici

Wellness, fitness, vacu well, vibrosauna, ...

DKN vibrační stroje, vacu well, vacu power, vibrosauna

 

DKNvacu wellVacu powerVibrosauna

Váš prohlížeč nepodporuje verzi flashe potřebnou pro spuštění videa.

 

Vibrosauna

 

Vibrosauna je terapeutická suchá sauna, kterou tvoří čalouněné vibrující lůžko, suchý vzduch a záporně nabitý vzduch (vzduch ionizací zbavený všech škodlivin) pro oblast šíje a hlavy.

 

Vibrosauna je úžasný multifunkční vynález s výhodami několika léčebných procedur najednou. Patří k pasivním metodám udržování kondice, snižování nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí. Pasivní proto, že mnoho lidí kvůli tělesnému handicapu, extrémní nadváze, špatnému zdravotnímu stavu nebo jen z lenosti se do aktivního cvičení zapojit nemůže nebo nechce.

 

VIBROSAUNA NAHRAZUJE CVIČENÍ A VYVOLÁVÁ EFEKT NEJBLIŽŠÍ TOMU VYVOLANÉMU FYZICKÝM CVIČENÍM.

 

Vibrosauna je prospěšná i v mnoha dalších případech - poskytuje úlevu při zdravotních obtížích jako je artritida, bolesti zad, úrazy při sportu, potíže s krevním tlakem, stres, nespavost a pod.

 

HLAVNÍ A NESPORNÉ ÚČINKY VIBROSAUNY LZE SHRNOUT:

 

Vibrující povrh lůžka a příjemná hudba spojená s aromaterapií jsou nastaveny na frekvenci příjemně působící na podvědomí. Mozek tuto léčebnou proceduru přijímá velmi pozitivně a PROTO JE KONEČNÝ EFEKT TRVALÝ.

 

vibrosauna

 

top line

Akce

 

nový ceník

Vloženo: 13.1.2012 12:15

Oznamujeme našim klientům, že z důvodu zvýšení cen energií jsme byli nuceni upravit některé ceny našich služeb. Měsíční per...

» více


vánoční otevírací doba

Vloženo: 4.12.2011 14:49

Oznamujeme našim klientům, že ve dnech 27.12.2011-30.12.2011 bude otevřeno od 7.30 hod. do 12.00 hod. 24.12.2011-26.12.2011 zavřeno...

» více

bottom line